03 01 2010

REIKI 5 ve 6 GRANDMASTER EĞİTİMİ

 

 
 

 

5 ve 6 GRANDMASTER (BÜYÜK ÜSTAD) IŞIK AŞAMALARI...

 

5. Aşama: BÜYÜK HARMONİ

6. Aşama: BÜYÜK PAYLAŞIM

Grandmaster’lık Aşaması İle Nelere Sahip Olursunuz?

KARMA TERAPİ TEKNİĞİ: Kişinin bu yaşamına gelene kadar geçirmiş olduğu tüm karmalarını temizleyebilme yeteneğini edinmesi ve bunu başkalarına da uygulayabilmesidir.

 

REİKİ LASER TEKNİĞİ: 5 ve 6 aşamasının sembolleri olan Dai Sho Wa ve Dai Fa Shu sembolleri ile enerji bir noktada yoğunlaştırılıp, gönderilmek istenilen kişiye/yere bir anda gönderilmesidir. Bu teknik ile Master Teacher’lık aşamasında 30 dakika süren enerji gönderme işlemi 2 – 3 saniyeye inmektedir.

 

ŞİFACILIKTA YÜKSEK FREKANS: Grandmaster’lık aşaması ile enerji seviyeniz kat be kat yükselir. Şifacılık yönünüz kuvvetle artar.

ASTRAL SEYAHATİN DORUK NOKTASI: Astral seyahatin doruk noktası olan sonsuz enerjiyle buluşmak Grandmaster’lık aşamasının DAI SHO WA ve DAI FA SHU sembolleri ile daha kolay gerçekleşmektedir.

 

İLAHİ ÇEMBER: Grandmaster, 6. aşamanın Dai Fa Shu sembolü ile İlahi bir koruma çemberine sahip olur. Bu koruma çemberinde istediği herkesi ve her şeyi tüm negatif enerji, olgu ve olaylardan koruyabilir.

 

İNİSİYE İŞLEMİ : Vereceğiniz inisiyeler esnasında Dai Sho Wa ve Dai Fa Shu sembollerinin kullanımı ile, inisiye olan kişiye büyük huzur ve harmoni hissi verebilirsiniz. İnisiye olan kişinin 21 günlük arınma sürecini daha kolay ve sıkıntısız atlatmasını sağlayabilirsiniz.

 

Gerekli şartlar:

Kişinin;

_ Usui Reiki 3b ( Master Teacher) aşamasında olması ve bunu bir sertifika ile kanıtlaması

 

_ Usui Reiki 3b inisiyesi üzerinden en az 1 yıl geçmiş olması

_ Kendisini Usui Reiki ekolüne adayarak, öğrenci eğitimi ve /veya Şifacılık yolunda ilerlemeyi istemesi

_ Usui Reiki ekolüne sadık kalma ve diğer enerji sistemlerine uyumlanmamış olması ( daha önce uyumlanmışsa da temizlenmesine rıza göstermesi)

_ Reiki öğretmenliği ( İnisiye) ve/ veya Şifaclık deneyimi olması

_ 30 yaş üzeri olması

 

 

EĞİTİM İÇERİĞİ:

Eğitimler bire bir olarak yapılacaktır.

Usui Reiki 5 ve 6 Grandmaster’lık aşaması teknik dersleri 16 seanstan oluşmaktadır. Bunun yanında 8 seans İnisiye teknik eğitimi ile birlikte toplam teknik eğitim süresi 32 seanstır.

 

Ayrıca kişinin, Usui Reiki 1,2,3a ve 3b aşamaları yenilenip daha sonrasında Grandmaster’lık inisiyesi verilmektedir.

Hocamız, Grandmaster’lık aşaması inisiyesi için, kişi ile yapacağı bir öngörüşme sonrası karar verecektir. Ücret, inisiye, eğitim ve danışmanlık ayrıntıları da bu görüşmeden sonra belirlenecektir.

İlgilenenlerin 22 Kasım’dan itibaren healinghousee@hotmail.com adresine ayrıntılı bir mail yazarak başvurmaları gerekmektedir.

U.R.M. Usui Reiki Merkezi/İZMİR

Yalı Cd: No: 5/13, Alaybey, Karşıyaka/İZMİR

Tel: 0 232 365 46 80

Gsm: 0 545 736 18 02

 

Mail: healinghousee@hotmail.com

Web: www.healinghousee.com

         www.reikiokulu.com

 

 

380
0
0
Yorum Yaz